LAGO OŚRODEK WYPOCZYNKOWY w Niesulicach
OŚRODEK
WYPOCZYNKOWYw Niesulicach

Oferta domków do sprzedaży

Klon I Klon I
domek 2 POKOJE parterowy Klon I
Klon II Klon II
domek 3 POKOJOWY parterowy Klon II
Klon III Klon III
Domek 6-pokojowy z poddaszem Klon III
Klon IV Klon IV
Domek 4-pokojowy Klon IV
Klon V Klon V
Domek 4-pokojowy z poddaszem Klon V

Firma nasza oferuje sprzedaż domków letniskowych oraz poddzierżawę działek na terenie ośrodka wczasowego LAGO. OW jest całoroczny. Cały teren jest wyjątkowo zadbany i malowniczo położony wzdłuż kanału dopływającego strumienia i brzegu jeziora.Cała osada jest ogrodzona i posiada dwa wjazdy, teren został uzbrojony w nową instalację wodno-kanalizacyjną, hydrantową i elektryczną. Główna aleja na terenie osady została oświetlona lampami. Aby utrzymać porządek i naturalny urok tego miejsca wyznaczone zostały specjalne miejsca na śmieci oraz miejsca parkingowe.

- lokalizacja:

Ośrodek zlokalizowany jest w woj. lubuskim w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz.Miejscowość ta znajduje sie okolo 10 km od autostrady A2 Berlin -Warszawa i drogi ekspresowej A3 Szczecin – Wrocław . Jezioro Niesłysz ma powierzchnię ok. 486ha. Posiada pierwszą klasę czystości wody i objęte jest strefą ciszy.

- wykonanie:

Wraz z uzbrojeniem działki oferujemy również wybudowanie domku wykonanego z bali drewnianych. Nasze domki tworzymy z wyselekcjonowanego masywnego drewna świerkowego, dzięki czemu są one zdrowe, ciepłe i w pełni ekologiczne. Ponadto ich doskonała konstrukcja zapewnia bardzo długą trwałość i stabilność

Dodatkowo aby móc zrealizować państwa marzenia zapewniamy możliwość dokonania pewnych zmian w układzie domku tak aby spełniał on państwa oczekiwania.

Domki letniskowe są wykonywane w trzech podstawowych wariantach, w każdym z nich jest możliwość dobrania odpowiedniego do swoich potrzeb i możliwości finansowych standardu wykończenia.

- etapy budowy:

Całość inwestycji podzielona jest na etapy:

a) wybór projektu i ustalenie terminu realizacji,
b) podpisanie umowy i wpłata zaliczki,
c) właściwa realizacja zamówienia, montaż i wykończenie domku
d) przejęcie domku letniskowego przez inwestora

Każdą budowę traktujemy indywidualnie dlatego nasi klienci są zadowoleni. Dając państwu gwarancję pełnej satysfakcji zapraszamy do współpracy.